header afbeelding

Kerkactie 2018

Een actie die in verschillende kerken ieder jaar wordt herhaald.

Deze actie is ten behoeve van het uitdelen van voedselpakketten, (kinder)bijbels en groentezaden. Door de vele inschrijvingen mogen we zeggen dat God deze actie telkens zegent. Met vrijmoedigheid vragen wij ook u deze actie te steunen. Dit kan door het formulier te downloaden, te printen en aan ons op te sturen. Of een aantal formulieren te vragen om in uw gemeente of vereniging uit te delen.

Download: Formulier kerkactie (pdf-bestand)


Agenda

zomer 2018
In juni en september hulpgoederentransport incl. twee houten woningen bouwen in Roemenië

ANBI-instelling

anbi Stichting Hulpverlening Medechristenen is aangemerkt als ANBI-instelling. De giften aan onze stichting zijn fiscaal aftrekbaar.